Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele oraz Pracownicy Szkoły,
Za nami kolejny rok pełen nauki, wyzwań, sukcesów i wspólnie spędzonych chwil. Teraz nadszedł czas na letni odpoczynek. Życzymy wszystkim, aby nadchodzące wakacje były pełne słońca, radości i niezapomnianych przygód. Niech będą okazją do odpoczynku, spędzania czasu z najbliższymi, rozwijania swoich pasji oraz odkrywania nowych, inspirujących miejsc. Wracajcie we wrześniu pełni energii, z uśmiechem i gotowi na kolejne szkolne wyzwania.