DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

GMINNE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE SIATKOWEJ

W czwartek 18 stycznia w Ogorzelinach odbyły Gminne Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej. W zawodach wzięło udział 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Do naszej grupy trafiły zespoły z Nowej Cerkwi i Ogorzelin. W drugiej grupie walczyły drużyny z Pawłowa, Silna i Kłodawy.
   Z fazy grupowej do półfinałów trafiły drużyny Nowej Cerkwi, Nieżychowic, Pawłowa i Kłodawy. Dwa półfinały wygrały drużyny Pawłowa i Nowej Cerkwi i to one walczyły w finale o pierwsze miejsce.
Nasza drużyna walczyła o trzecie miejsce z reprezentacją Kłodawy. Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce, w tie break niestety ulegliśmy rywalom 20:22. Cały turniej w kategorii chłopców wygrali zawodnicy Nowej Cerkwii i to oni będą reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych.
    Skład naszej reprezentacji: Marek Prądzinski, Mikołaj Borzych, Paweł Badziąg, Jan Bukowski, Kamil Marcinkiewicz, Hubert Warylak, Jan Wichert, Antoni Milkowski i Oliwier Wojcieszak

Data dodania: 2024-01-28 18:32:47
Data edycji: 2024-01-28 18:35:35