Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

KONKURS WIEDZY O GMINIE CHOJNICE

KONKURS    WIEDZY   O  GMINIE    CHOJNICE
17 grudnia 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem odbyła się  V edycja Gminnego Konkursu Wiedzy o Gminie Chojnice. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy  o gminie, gminnym samorządzie,  a także rozwijanie zainteresowań uczniów.
W pierwszym etapie uczestnicy rozwiązywali indywidualnie test wiedzy, następnie każda drużyna przedstawiła przygotowaną przez siebie prezentację, dotyczącą Gminy Chojnice lub wybranego sołectwa. Każda z prezentacji była niezwykle interesująca i zachęcała do odwiedzania ciekawych zakątków naszej gminnej krainy.
W trzecim etapie uczestnicy zmagali się z kalamburami. Ta konkurencja składała się z dwóch rund. W pierwszej uczniowie musieli zaprezentować wylosowane hasło w formie rysunku, a w drugiej pokazać je za pomocą ruchu. W konkursie wzięli udział przedstawiciele wszystkich szkół podstawowych z gminy wiejskiej Chojnice. Na dziesięć zespołów nasza drużyna w składzie: Klaudia Mazurkiewicz, Patrycja Dygas i Zuzanna Machalewska–  zajęła trzecie miejsce. Do konkursu uczennice przygotowała pani Sabina Baczyńska.  Gratulujemy wspaniałego wyniku!
Data dodania: 2019-01-10 15:34:03
Data edycji: 2019-01-10 15:43:46
Ilość wyświetleń: 1570
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej