Z końcem roku szkolnego podsumowaliśmy konkurs "Paszport czytelniczy", w którym to czytelnicy z naszej szkoły zapisywali tytuły przeczytanych przez siebie książek oraz dokonywali ich oceny.
Najwięcej książek w swoim Paszporcie zamieściła Kamila Łoboziak i zdobyła tym samym Złoty Paszport Czytelniczy. Srebrne Paszporty otrzymali: Patrycja Sporysz oraz Jakub Kalinowski,zaś Brązowy-Łucja Kobus.