Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

Poczytaj mi kolego

Poczytaj mi kolego

Od listopada do połowy stycznia w bibliotece szkolnej trwała akcja w ramach Szkolnego Koła Wolontariatu pod nazwą "Poczytaj mi, kolego".

 

Miała ona na celu propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych, integrację uczniowską oraz pożyteczne zagospodarowanie przerw. Dla starszych uczniów była to okazja do szerzenia idei wolontariatu i pochwalenia się techniką pięknego głośnego czytania.

 

Chętnych do udziału w akcji, zarówno tych czytających jak i słuchających, nie zabrakło. Do głośnego czytania zgłosiło się 8 uczniów z klas IV-VI. Czytali oni fragmenty takich książek jak: "Wielki konkurs zagadek", "Ciekawostki o świętach Bożego Narodzenia" oraz krótkie teksty: "10 bałwanków", "Zielony i Nikt", "Kolędy i pastorałki", "Niesforna bułeczka".

 

Spotkania te urozmaiciły Święto Pluszowego Misia w szkole oraz czas przedświąteczny i zimowy. Po każdy spotkaniu pani bibliotekarka organizowała pogadankę, konkursy oraz zabawy. Najmłodsi wychodzili z biblioteki uśmiechnięci, z drobnymi upominkami np. zakładkami do książek.

Data dodania: 2018-05-11 10:51:10
Data edycji: 2018-05-11 10:57:37
Ilość wyświetleń: 839
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej