Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Resetowanie ustawień
Reset

PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W AKCJI ''ZBIERAM TO W SZKOLE''

Szkolne Koło Wolontariatu z radością informuje, że przekazało zebrane dary: baterie, zegarki, Dobre Monety, telefony złom srebra na rzecz fundacji „Zbieram To w Szkole”. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich osób wspierających naszą akcję udało się zebrać znaczną ilość surowców wtórnych, które zostaną wykorzystane na cele charytatywne.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie, hojność i wrażliwość na potrzeby innych. Każda przekazana darowizna miała znaczenie i przyczyniła się do sukcesu naszej zbiórki.

Razem pokazaliśmy, że nawet niewielkie gesty mogą przynosić wielkie dobro. Dziękujemy za udział w akcji i zachęcamy do dalszego wspierania naszych inicjatyw wolontariackich!

Wolontariusze  Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunem

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-07 09:07:55
Data edycji: 2026-06-07 09:14:25
Ilość wyświetleń: 144
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej