Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

Rekolekcje Wielkopostne

Rekolekcje Wielkopostne

Rekolekcje są zawsze wyjątkowym czasem, w którym to Bóg znajduje swoje pole do działania.

 

Trwały od 21 - 23 marca. W tym roku uczniowie szkoły podstawowej mieli możliwość na nowo spotkania Boga we Mszy Świętej w parafii Matki Bożej Fatimskiej w Chojnicach, w różańcu Fatimskim prowadzonym przez przedstawicieli klas V - VI i w inscenizacji Drogi Krzyżowej w wykonaniu uczniów klasy IV. Pozostali uczniowie tworzyli chórek - śpiewając na chwałę Boga. Uczniowie klasy IV tworzyli chórek - śpiewając na chwałę Boga.

 

 

Zajęcia rekolekcyjne to także szkolny konkurs wiedzy religijnej, w którym liderami zostali Piotr P. z klasy IV i Miłosz M. z klasy V - to właśnie oni nas będą reprezentować w Gminnym Konkursie Wiedzy Religijnej w Lichnowach. Ostatni dzień rekolekcji to także konkurs na najpiękniejszą pisankę klasowo - grupową.

 

W zajęciach uczestniczyli wszyscy uczniowie pod czujnym okiem i "rękami" swoich wychowawców. Powstały chyba najpiękniejsze pisanki w całej gminie.:))) Nad całością czuwał i Słowo Boże głosił Ksiądz Proboszcz Ryszard Ptak we współpracy z panią katechetką Sabiną Baczyńską. Były to dni wyjątkowego spotkania z Bogiem i ludźmi.

 

GALERIA

Data dodania: 2018-03-28 12:11:00
Data edycji: 2018-05-11 12:13:18
Ilość wyświetleń: 641
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej