Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Rekolekcje Wielkopostne

Rekolekcje Wielkopostne

Rekolekcje są zawsze wyjątkowym czasem, w którym to Bóg znajduje swoje pole do działania.

 

Trwały od 21 - 23 marca. W tym roku uczniowie szkoły podstawowej mieli możliwość na nowo spotkania Boga we Mszy Świętej w parafii Matki Bożej Fatimskiej w Chojnicach, w różańcu Fatimskim prowadzonym przez przedstawicieli klas V - VI i w inscenizacji Drogi Krzyżowej w wykonaniu uczniów klasy IV. Pozostali uczniowie tworzyli chórek - śpiewając na chwałę Boga. Uczniowie klasy IV tworzyli chórek - śpiewając na chwałę Boga.

 

 

Zajęcia rekolekcyjne to także szkolny konkurs wiedzy religijnej, w którym liderami zostali Piotr P. z klasy IV i Miłosz M. z klasy V - to właśnie oni nas będą reprezentować w Gminnym Konkursie Wiedzy Religijnej w Lichnowach. Ostatni dzień rekolekcji to także konkurs na najpiękniejszą pisankę klasowo - grupową.

 

W zajęciach uczestniczyli wszyscy uczniowie pod czujnym okiem i "rękami" swoich wychowawców. Powstały chyba najpiękniejsze pisanki w całej gminie.:))) Nad całością czuwał i Słowo Boże głosił Ksiądz Proboszcz Ryszard Ptak we współpracy z panią katechetką Sabiną Baczyńską. Były to dni wyjątkowego spotkania z Bogiem i ludźmi.

 

GALERIA

Data dodania: 2018-03-28 12:11:00
Data edycji: 2018-05-11 12:13:18
Ilość wyświetleń: 388
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej