Dnia 19 czerwca 2026 roku uczniowie klasy 7 i 8 brali udział w wycieczce do Gdańska i do Sopotu. Główną atrakcją była wizyta w Muzeum Iluzji Miraż w Sopocie. Następnie wszyscy udali się na piknik nad Morze Bałtyckie . pogoda dopisała. Wszyscy wrócili opaleni i zadowoleni :)