Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Resetowanie ustawień
Reset

WYCIECZKA DO GDAŃSKA KLAS 7 i 8

Dnia 19 czerwca 2026 roku uczniowie klasy 7 i 8 brali udział w wycieczce do Gdańska i do Sopotu. Główną atrakcją była wizyta w Muzeum Iluzji Miraż w Sopocie. Następnie wszyscy udali się na piknik nad Morze Bałtyckie . pogoda dopisała. Wszyscy wrócili opaleni i zadowoleni :)

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-24 16:29:30
Data edycji: 2026-06-24 16:34:03
Ilość wyświetleń: 111
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej