89-620 Chojnice
Nieżychowice 55
W dniu 13 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Gdańska. Po przyjeździe uczestnicy zjedli ciepły posiłek, a następnie udali się do Centrum Nauki Hevelianum.
Głównym punktem wyjazdu były warsztaty i rozgrywki grupowe z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby π. Uczniowie, pracując w zespołach, rozwiązywali różnorodne zadania i zagadki, rozwijając logiczne myślenie, kreatywność oraz umiejętność współpracy.
Po zakończeniu warsztatów uczestnicy mieli okazję zwiedzić interaktywną wystawę „Łamigłówka”, a także ekspozycję „Wehikuł Czasu – człowiek i pocisk”, która w ciekawy sposób przybliżyła im wybrane elementy historii Gdańska.
Wycieczka była doskonałą okazją do połączenia nauki z zabawą oraz integracji uczniów. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia.

89-620 Chojnice
Nieżychowice 55