Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego w Nieżychowicach „Unplugged”

      Nieprzewidywane są zrządzenia losu i wypadki. W tym roku szkolnym, na skutek awarii, uroczystość pożegnania absolwentów odbyła się bez prądu. Na szczęście brak prądu nie przyćmił blasku naszych absolwentów i cała uroczystość dalej przebiegła bez przeszkód. Poza tym hymny - państwowy oraz szkolny - śpiewane z gardeł brzmiały zdecydowanie lepiej niż te odsłuchane z płyty. Na uroczystości wyróżniono najlepszych uczniów, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie. W tym roku szkolnym naszą najlepszą absolwentką okazała się Justyna Paszke, której z całego serca wszyscy gratulujemy.

       W uroczystej atmosferze przekazany został sztandar uczniom klasy siódmej. Zaszczytną funkcję członków pocztu sztandarowego pełnić będą Kacper Narloch, Marek Prądzinski oraz Małgorzata Rudnik. Po zaprzysiężeniu nowego pocztu uczniowie klasy ósmej złożyli ślubowanie.

      W trakcie słów do absolwentów nie obyło się bez łez i wzruszeń. Po części oficjalnej przyszedł czas na program artystyczny przygotowany przez tegorocznych absolwentów. Śpiewająco pożegnali starszych kolegów uczniowie klasy VII.

      Jedyną niedogodnością braku prądu była niemożność obejrzenia przez wszystkich prezentacji multimedialnej przypominającej nam poczynania naszych absolwentów w szkole, przygotowanej przez panią Marzenę Zdrojewska. Ogromne podziękowania dla pani Sabiny Baczyńskiej za przygotowanie wspaniałych dekoracji i wystrój sali gimnastycznej.

Galeria

 

 

Data dodania: 2024-06-21 16:52:36
Data edycji: 2024-06-25 20:47:34
Ilość wyświetleń: 413
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej